Odloty Chopin

Odloty Chopin

Źródlo danych i mapy: flightradar24.com

Odloty Chopin

Na naszej stronie możesz zobaczyć Odloty z Lotniska Chopina na warszawskim Okęciu. Tutaj dowiesz się gdzie i kiedy jakie samoloty odlatują z Lotniska im. Chopina w Warszawie. Wszystkie loty będą pokazane w tabeli lotów oraz zwizualizowane na radarze lotów. Dodatkowo będzie można zobaczyć dodatkowe informacje o samolocie oraz samym locie. Wszystko na stronie odloty chopin.

Tablica Odloty Chopin

Wszystkie loty samolotów z lotniska Chopina są zapisane w tabeli lotów. Na tablicy odloty Chopin sprawdzić kiedy i jakie samoloty odlatują z lotniska na Okęciu w Warszawie. Dane są aktualne i odświeżane na bieżąco przez całą dobę oraz pozyskiwane z oficjalnej strony http://www.lotnisko-chopina.pl/. W tabeli można zobaczyć kiedy odlatuje samolot, jego cel, numer lotu, linię lotu oraz aktualny status. Przez to można łatwo stwierdzić czy wybrany samolot już odleciał lub jaki ma status. Dodatkowo po przez numer lotu jest możliwość śledzenia lotów na radarze od samego startu do lądowania. Jest to idealna możliwość aby sprawdzić czy znajomi lub rodzina, która właśnie leci na wakacje już jest w powietrzu. Zawsze może dojść do niekorzystnych spóźnień lub odwołań samolotu.

Radar Odloty Chopin

Na przedstawionej mapie można zobaczyć wszystkie samoloty na żywo, które odlatują z lotniska Warszawa Chopin. Po kliknięciu w samolot można również zdobyć o nim dokładniejsze informacje o wybranym locie, jak na przykład port docelowy, długość lotu oraz czas lądowania. Na tej mapie można śledzić lot od samego startu. Idealna okazja, aby sprawdzić czy twoi znajomi lub rodzina dotarli cali i zdrowi do celu.

Dodaj komentarz

Close Menu